18 грудня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться педагогічний брифінг на тему «Від ідеї освітнього проекту «На крилах успіху» – до його реалізації».

Педагогічний брифінг проводитиметься із метою розкриття особливостей інноваційного освітнього проекту «На крилах успіху», що розробляється в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» під науковим керівництвом головного наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України, доктора педагогічних наук А. Д. Цимбалару (наказ МОН України від 15.07.2016 № 834) для методистів із початкової освіти науково-методичних установ, директорів, заступників директорів із початкової освіти та учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва та Миколаївської області.

Заявки на участь у педагогічному брифінгу приймаються до 15.12.2017 за посиланням: edproject.com.ua/event1912. Довідки з питань подання    заявок – за телефоном: (068) 532 00 40.

Інформацію про учасників заходу від закладу освіти просимо направити на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою, що додається.

Початок роботи брифінгу о 10.00. Реєстрація учасників – з 09.00.

Місце проведення: Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Адміральська, 4 А.

За додатковою інформацією звертатися до Продан Любові Анатоліївни, старшого викладача кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти, тел. (093) 419 64 32.

 

 

Scroll to top